سه شنبه 01 /11 /1398


املاک کاشان|

 

املاک کاشان | مشاوراملاک کاشان|ملک واملاک کاشان|خرید وفروش املاک کاشان|

وضعیت املاک ,خرید وفروش املاک کاشان وبه خصوص اجاره در کاشان نیاز به یک باز نگری خاص دارد ..

با توجه به موقعیت این شهرستان وبا توجه به اینکه این شهردرمسیرترانزیت جاده جنوب ایران قرار گرفته از ویژگیهای خاص و موقعیت جغرافیایی خاصی برخوردار میباشد.

از طرف دیگربدلیل صنعت قوی این شهرستان وصنعتی بودن این شهر وبه دلیل اینکه شرکت ها وپروژه های و کارخانه های بزرگ ومعروف ومهمی مانند سایپا کاشان -شرکت گالوانیزه -شرکت فولاد کویر --شرکت هامون نایزر --شرکت سیمان  کاشان و.... و بیش از 4500 کارخانه بافندگی فرش وبسیاری از صنایع دیگر در این شهر میباشد باعث شده که شهر کاشان مهاجران بسیاری را از سراسر ایران به خود ببیند که همگی برای کار به این شهرستان مهاجرت کرده اند.واز طرفی وجود دانشگاههای زیاد این شهر نیز عاملی دیگر می باشد که می توان در مورد آن صحبت کرد.

لذا با توجه به بحث عرضه وتقاضا به آن میزان که مهاجربرای کاربه  شهر کاشان وارد شده خانه و ساخت وساز به چشم نمیخورد یا بهتر است بگوییم که سرعت ساخت وساز بالا نبوده بنابر این کاشان امادگی اسکان تمامی آنها را ندارد و این امر باعث افزایش قیمت ملک  و به خصوص افزایش اجاره مسکن در این شهر شده است بطوریکه خود بومیان شهر اگر بخواهند منزلی را  اجاره کنند متاسفانه باید کرایه بهای سنگینی را پرداخت نمایند.

البته پروژه هایی مثل مسکن مهر در این شهرستان تا حدودی این موضوع را حل خواهد کرد و اجاره بها را تا حدودی متغیر خواهد کرد. املاک کاشان به دلیل اینکه بیشتر در بافت های قدیمی بوده لذا از کیفیت بالایی برخوردار نبوده. البته در چند سال اخیر املاک کاشان بیشتر توسعه پیدا کرده و چندین خیابان و بلوارجدیدا تاسیس شده.

املاک کاشان,کاشان املاک,ملک کاشان,املاک درکاشان,ملک واملاک کاشان,مشاوراملاک کشور,بنگاه درکاشان,مشاوراملاک در کاشان,اجاره کاشان,شهرکاشان,خریدوفروش املاک کاشان,خریدوفروش ملک درکاشان,خریدوفروش کاشان,املاک شهر کاشان,مشاوراملاک کاشان,مشاور املاک اینترنتی کاشان,املاک اینترنتی کاشان


 نوشته شده توسط : مدیریت سایت

 

 

 برچسب ها :
املاک کاشان , ملکهای کاشان , املاک درکاشان , ملک کاشان , املاک درکشور , ملک واملاک درکاشان , بنگاه درکاشان , مشاوراملاک درکاشان , ملک واملاک کاشان , شهرکاشان , خریدوفروش املاک کاشان , خریدوفروش ملک درکاشان , خریدوفروش کاشان , املاک شهر کاشان , مشاوراملاک کاشان , مشاور املاک اینترنتی کاشان , املاک اینترنتی کاشان ,


ورود کاربران

کلینیک ساختمانی کاشان

kashanamlak